NOWE OBLICZE KUCHNI

Kuchnia to serce domu, miejsce gdzie domownicy spędzają dużą część dnia. To miejsce spotkań zarówno towarzyskich jak i rodzinnych, dlatego tak ważne są względy estetyczne a nowoczesna, przyjemna dla oka aranżacja umila wspólne gotowanie.

Sama wizja remontu, ogromnego bałaganu, skuwania płytek, pyłu i kurzu niejednokorotnie odwodzi nas od jakichkolwiek zmian. Oferowane prze naszą firmę panele szklane to doskonała alternatywa dla tradycyjnych płytek. Mogą być one stosowane w nowo powstającej kuchni jak również stanowić odświeżenie tej, z której już korzystamy. Panele mogą zostać przyklejone na płytki, które mamy na ścianie. W ten prosty i nieiwazyjny sposób zyskamy całkowicie odmienione wnętrze.

Dobierając szkło kuchenne ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Tworząc minimalistyczne, ale eleganckie wnętrze proponujemy zastosowanie szkła jednokolorowego w bogatej gamie kolorystycznej. Jeśli chcemy wnętrze ożywić czy podkreślić jego charakter i indywidualizm gospodarza proponujemy panele szklane z wzorem graficznym. Powstają one przez zalaminowanie szkła z folią, na której możemy wydrukować dowolne zdjęcie. Bogaty wybór motywów graficznych, gwarantuje, że zaspokoimy gusta najbardziej wymagających klientów.

Zastosowanie szkła w kuchni oprócz ogromnego wyboru możliwości aranżacyjnych jest rozwiązanie bezpiecznym i bardzo funkcjonalnym. Stosowane szkło poddawane jest procesowi hartowania co kilkukrotnie podnosi jego wytrzymałość oraz odporność na wilgoć i wysoką temperaturę, dzięki czemu może być stosowane przy kuchenkach, piecykach czy grzejnikach. Gładka, jednolita powierzchnia zapewnia higienę i łatwość utrzymania czystości. Dodatkową  zaletą jest również to, że nawet w trudnych kuchennych warunkach przez lata nie stracą swojego koloru i wyrazistości. A jeśli po latach wybrany wzór już się Wam znudzi lub po prostu zapragniecie kolejnych zmian wystarczy wybranie nowego wzór i kilka uderzeń … , ale to już pozostaw fachowcom.

Stworzenie praktycznego dzieła sztuki na kuchennej ścianie jest prostrzę niż myślisz … Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze motywu, który będzie pasował do Twojego wnętrza zapraszamy do kontaktu z naszym biurem a postaramy się wybrać projekt, który sprosta Twoim wymaganiom.

POMIAR

PROJEKT

MONTAŻ